selsiuz

אורן 4, אזה"ת שוהם

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ברז מים חמים קרים וסודה - Selsiuz

ברז מים חמים, קרים וסודה – ברז חכם למטבח שכולל מי שתייה מסוננים צוננים, מוגזים, ורותחים. והכל בברז הראשי של המטבח כך שאין צורך בברז נוסף או במתקן למי שתייה מסוננים. עם מערכת המים של צלזיוס תהיה לך אפשרות לחמש אופציות שונות של מים, כולן מברז יחיד המעוצב באלגנטיות. בין אם את/ה רוצה מים רותחים מסוננים עבור כוס התה המושלמת, מים צוננים ומסוננים למשקה מרענן לאחר אימון, מי סודה מסוננים לקוקטייל מתוחכם, או מי ברז רגילים לשטיפת כלים, חמים או קרים, לשימוש יומיומי. צלזיוס עושה הכל. עם צלזיוס תיהנו מהיעילות של ברז חם קר לכיור. עם חמישה עיצובים מדהימים לבחירה וחמישה גימורים שונים, צלזיוס היא לא רק בחירה מעשית, אלא גם הבחירה האהובה על מעצבים.

ברזים חכמים

רכישת מתקן סבון (סבוניה) Selsiuz

באותו גימור בהתאם לברזי Selsiuz

רכישת סנן למערכת Selsiuz

מומלץ להחליף סנן פעם בשנה. עלות שירות החלפת פילטר וניקוי - 250 ש"ח

ברז חם קר וסודה מבית Selsiuz

ברז חם קר וסודה – ניתן להשתמש במים חמים, מצוננים ומוגזים (מסוננים) בעזרת כפתורי הלחיצה.
אפשר להשתמש במים חמים וקרים, לא מסוננים, לצורך שטיפת ידיים או כלים דרך ידית הברז.

ברזי Selsiuz חכמים
ברז חכם למטבח

שתי לחיצות על כפתור מד הטמפרטורה

תקבלו מים רותחים מסוננים, בטמפרטורה של 100 מעלות.

ברז סודה

לחיצה על כפתור הבועות

תקבלו מים מוגזים צוננים ומסוננים. ניתן לחבר את מיכלי הסודה של סודה סטרים ישירות למערכת צלזיוס.

ברז מים חמים קרים וסודה

לחיצה על כפתור פתית השלג

תקבלו מים צוננים ומסוננים.

שליטה חכמה בברזי Selsiuz

ברז מים חם קר עם שליטה המושלמת

גלריה

מוצרי Selsiuz

מפרט טכני של מערכת Selsiuz - ברז מים חמים קרים וסודה

מפרט טכני - גוף החימום

ברז המים הרותחים מצויד בנפח דוד חמש ליטר המספק 3.7 ליטר מים בבטמפרטורה של 100 מעלות. בנוסף, הדוד מתחמם מחדש בתוך 18 דקות בלבד. הדוד עשוי טיטניום. טיטניום מתאפיין בחוזק מרבי, קלות משקל ועמידות גבוהה בפני קורוזיה ועמיד בפני שינויי טמפרטורה קיצוניים. מתכת זו נפוצה במגוון רחב של תעשיות, כולל תעשיית התעופה והרפואה. קיימת אחריות למשך שנתיים על דוד החימום.

מפרט טכני - גוף קירור

ברז המים מגיע עם אפשרות למים צוננים ומוגזים. השילוב המושלם של גוף הקירור וגוף החימום מאפשר חוויית שימוש מרעננת ומפנקת ביותר. ברז חם, קר וסודה, הכל מברז אחד.

נגרות
 • המערכת אינה יכולה להיות מותקנת בארון מטבח עם מגירות.
 • כדי שהמערכת תותקן כראוי – רוחב ארון המטבח צריך להיות לפחות 60 ס"מ. אם מתוכנן גם טוחן אשפה, רוחב הארון צריך להיות מינימום 90 ס"מ.
 • יש לבדוק שישנו פתח איוורור בתוך הארון של הכיור שבו מותקנת מערכת המים. מומלץ להתקין תריס איוורור בחלק התחתון של הארון. מומלץ להתקין את הארון של הכיור ללא גב.
חיתוכים במשטח
 • לפני הגעת טכנאי צלזיוס צריך לפרק את הברז הישן ובנוסף לחתוך את השיש לפי הצורך. לחילופין, ניתן לקבל את שירות פירוק הברז והחיתוך מהטכנאי שיגיע בתוספת תשלום (במידה והדבר אכן אפשרי).
 • שימו לב שהחיתוכים שונים בין דגם לדגם. יש לבדוק שהחיתוכים מתבצעים לפי המידה השייכת לדגם שרכשתם.
 • אם הברז והסבוניה מוצבים מעל משטח העבודה ולא בתוך הכיור, על החיתוך להיות במרחק של 30 מילימטרים לפחות מהצד האחורי של הכיור.
צנרת וניקוז
 • יש לחבר את צנרת המים ואת צנרת הניקוז, כולל חיבור הסיפון בין הכיור לתשתיות הביוב. צנרת המים חייבת להיות מחוברת לזרם המים הקרים והחמים.
 • תפקוד תקין של המערכת דורש לחץ מים של לפחות 2 בר.
 • יש להתקין שני ברזי ניל.
 • אסור לחבר את מערכת Selsiuz למרכך מים שמפחית את רמת הPH שבמים ואסור לחבר את המערכת אל אוסמוזה הפוכה.
 • אסור לחבר את מערכת Selsiuz למרכך המפחית את רמת ה-PH במים, וגם, אסור לחבר את מערכת Selsiuz למערכת אוסמוזה הפוכה.
 • במקרה וישנו מדיח, נדרש להתקין ברז ניל בצורה נפרדת או לבצע פיצול מוכן מראש. במצב שתוכנן להתקין טוחן אשפה, מומלץ לבצע זאת לפני התקנת המערכת של Selsiuz.
 • היציאה של הביוב מהרצפה צריכה להיות קרובה לקיר האחורי.
חשמל
 • לצורך התקנת המערכת – נדרש שני שקעים מוארקים של חשמל בתוך הארון (16 אמפר, 220 וולט), רצוי מאוד שהשקעים יהיו מוגני מים ומיועדים לשימוש של המערכת בלבד. בעת ההתקנה, החשמל צריך להיות פעיל.
ברזי מטבח חכמים - ברז מים חמים קרים וסודה

הברזים החכמים של חברת צלזיוס ההולנדית מציעים נוחות במטבח. הברז החכם מציע חמש פעולות בברז חכם אחד. מים רגילים, לא מסוננים, לשטיפת ידיים וכלים (מים חמים ומים קרים) מים קרים, מי סודה ובנוסף מים רותחים מסוננים ב- 100 מעלות. ברז המטבח היוקרתי מגיע בעיצובים שונים וגימורים שונים. ברז חם קר לכיור של צלזיוס הוא לא רק בחירה מעשית, אלא גם הבחירה האהובה על מעצבים. ניתן גם לבחור ברז שבו שלוש פעולות בברז אחד (מי ברז לא מסוננים, מים חמים מסוננים), או ארבע פעולות בברז אחד (מי ברז לא מסוננים, מים קרים וסודה מסוננים).

דילוג לתוכן